Nákupný košík
Počet položiek: 0
Počet kusov: 0

Prihlásenie používateľa

Navštívte naše ďalšie stránky:

O nás

ilustračný obrázok 2020 – sk

Spoločnosť FERODOM, s. r. o. bola založená koncom roku 2000 ako rodinný podnik. Zvolená komodita – spojovací materiál a kotviaca technika – je logickým vyvrcholením snahy zakladateľov firmy zúročiť dlhoročné skúsenosti v oblasti techniky mechanického spájania kovových a iných materiálov pomocou závitových a bezzávitových spojovacích prvkov ako sú skrutky, matice, podložky, nity, hmoždínky, kotvy a pod.

Činnosť firmy bola postupne rozšírená o vývoj spojovacích prvkov s vyššími úžitnými vlastnosťami.

Obchodná stratégia:

Prístup k významným domácim a zahraničným výrobcom a dodávateľom prvkov pre mechanické spájanie umožňuje ponúknuť zákazníkom optimálnu variantu, ktorá predstavuje symbiózu ceny a kvality pri zohľadnení moderných poznatkov z teórie montáže a logistiky. Skúsený team odborníkov v spolupráci s renomovanými teoretickými pracoviskami je pripravený poskytnúť zákazníkom know how pri návrhu konštrukčných uzlov so skrutkovými spojmi a voľbe racionálnych metód montáže, čo spolu s ponukou kvalitného spojovacieho materiálu tvorí základné piliere obchodnej stratégie spoločnosti. Firma FERODOM, s.r.o. vydáva okrem klasických katalógov aj jednoúčelové publikácie k aktuálnym témam modernej techniky mechanického spájania.

Firemná filozofia Just the Best:

„ …dnes už nestačí rutinne, just in time dodávať tony železa. Zákazník potrebuje niečo viac. Plným právom očakáva práve to najlepšie riešenie, t.j. správnu filozofiu pre svoju produkciu. Rád deleguje túto činnosť na niekoho iného, aby sa mohol koncentrovať na vlastný výrobok.

Systém Just the best značí prechod na kvalitatívne vyššiu úroveň spolupráce, z logistickej na logickú. Just the best značí interaktívnu spoluprácu, najlepšie už v štádiu tvorby výkresovej dokumentácie. Je to totálny transfer know how zákazníkovi, za ktorý platí tou najtvrdšou menou na svete – dôverou.“

Jozef Dominik

 

certifikát EN ISO 9001:2008 – 2015

 

Novoročný príhovor

novoročný príhovor 2020 – sk

Vážené kolegyne a kolegovia, vážení obchodní partneri, spolupracovníci a sympatizanti firmy FERODOM.

Striedanie rokov je vždy udalosť, ktorá dokáže rozochvieť citlivú dušu a rozihrať struny čarovného hudobného nástroja, aby zaznela oslavná pieseň na počesť nového roka.
Prirodzene, každý si hudie tu svoju pesničku, ale najkrajší je zborový spev zohratého spevokolu bez falošných tónov. Položme si otázku. Prečo to nejde aj v bežnom živote, v rodinách, v pracovných a iných kolektívoch. Pri pohľade na súčasnú rozvadenú spoločnosť človeka mimovoľne napadne príbeh o Svätoplukových prútoch. Prečo nedokážeme držať spolu, žiť svorne, nehádať sa? Veď život je príliš krátky na to, aby sme ho hyzdili nenávisťou, chamtivosťou, závisťou a netolerantnosťou.

Vážení priatelia, snáď náhoda, snáď úmysel spôsobil, že pracujeme v oblasti, kde slovo „spájať“ má nielen pragmatický, ale aj symbolický zmysel.

V duchu tohto slova si zaželajme spoločne pri vstupe do nového roku, aby v ňom prevládala svornosť, aby láska predčila nenávisť, aby porozumenie a tolerancia sa stali súčasťou každodenného života. Spojme sa v jeden mohutný zborový chorál, nech počuť zvončeky šťastia, nech sa na všetky strany ozýva krásna melódia, nech znie ozaj zázračne. Nech zaznie

Hosana!

nielen na výsostiach, ale aj na Zemi, na našom krásnom milovanom Slovensku.

Dovoľte, aby som všetkým Vám, našim zákazníkom a dodávateľom, spolupracovníkom a kolegom, rodinným príslušníkom, priateľom a známym z úprimného srdca zaželal:

Šťastný a úspešný nový rok 2020!

Jozef Dominik
Ferodom, s. r. o. Žilina

 

Ferodom spája 2020 – sk

« späť

aktualizácia: 02.01.2020 | počet zobrazení: 21678

FERODOM, s.r.o. Všetky práva vyhradené © 2009 - 2020
Realizácia: K3 GROUP, s.r.o.