Nákupný košík
Počet položiek: 0
Počet kusov: 0

Prihlásenie používateľa

Navštívte naše ďalšie stránky:

O nás

ilustračný obrázok – sk

Spoločnosť FERODOM, s. r. o. bola založená koncom roku 2000 ako rodinný podnik. Zvolená komodita – spojovací materiál a kotviaca technika – je logickým vyvrcholením snahy zakladateľov firmy zúročiť dlhoročné skúsenosti v oblasti techniky mechanického spájania kovových a iných materiálov pomocou závitových a bezzávitových spojovacích prvkov ako sú skrutky, matice, podložky, nity, hmoždínky, kotvy a pod.

Činnosť firmy bola postupne rozšírená o vývoj spojovacích prvkov s vyššími úžitnými vlastnosťami.

Obchodná stratégia:

Prístup k významným domácim a zahraničným výrobcom a dodávateľom prvkov pre mechanické spájanie umožňuje ponúknuť zákazníkom optimálnu variantu, ktorá predstavuje symbiózu ceny a kvality pri zohľadnení moderných poznatkov z teórie montáže a logistiky. Skúsený team odborníkov v spolupráci s renomovanými teoretickými pracoviskami je pripravený poskytnúť zákazníkom know how pri návrhu konštrukčných uzlov so skrutkovými spojmi a voľbe racionálnych metód montáže, čo spolu s ponukou kvalitného spojovacieho materiálu tvorí základné piliere obchodnej stratégie spoločnosti. Firma FERODOM, s.r.o. vydáva okrem klasických katalógov aj jednoúčelové publikácie k aktuálnym témam modernej techniky mechanického spájania.

Firemná filozofia Just the Best:

„ …dnes už nestačí rutinne, just in time dodávať tony železa. Zákazník potrebuje niečo viac. Plným právom očakáva práve to najlepšie riešenie, t.j. správnu filozofiu pre svoju produkciu. Rád deleguje túto činnosť na niekoho iného, aby sa mohol koncentrovať na vlastný výrobok.

Systém Just the best značí prechod na kvalitatívne vyššiu úroveň spolupráce, z logistickej na logickú. Just the best značí interaktívnu spoluprácu, najlepšie už v štádiu tvorby výkresovej dokumentácie. Je to totálny transfer know how zákazníkovi, za ktorý platí tou najtvrdšou menou na svete – dôverou.“

Jozef Dominik

 

certifikát EN ISO 9001:2008 – 2015

 

NOVINKA: Tribológia skrutkových spojov

Tribológia skrutkových spojov – obálka knihy
  • pre použitie vo všetkých oblastiach konštrukcie strojov, zariadení a dopravných prostriedkov
  • pre vysoké školy a univerzity strojárskeho a stavebného zamerania, pre stredné priemyselné školy strojárske a stavebné
  • pre študentov doktorandského štúdia na technických univerzitách
  • pre oddelenia technickej prípravy výroby strojárskych firiem
  • pre servis u údržbu strojárskych firiem, valcovní plechov a rúr, železničných prevádzok, transportných zariadení, obrábacích strojov a pod.
  • pre oddelenia inžinieringu obchodníkov so spojovacím materiálom
  • pre redakcie relevantných odborných časopisov a iných periodík

viac…

« späť

aktualizácia: 15.05.2015 | počet zobrazení: 21209

FERODOM, s.r.o. Všetky práva vyhradené © 2009 - 2019
Realizácia: K3 GROUP, s.r.o.