Nákupný košík
Počet položiek: 0
Počet kusov: 0

Prihlásenie používateľa

Navštívte naše ďalšie stránky:

O nás

ilustračný obrázok 2020 – sk

Spoločnosť FERODOM, s. r. o. bola založená koncom roku 2000 ako rodinný podnik. Zvolená komodita – spojovací materiál a kotviaca technika – je logickým vyvrcholením snahy zakladateľov firmy zúročiť dlhoročné skúsenosti v oblasti techniky mechanického spájania kovových a iných materiálov pomocou závitových a bezzávitových spojovacích prvkov ako sú skrutky, matice, podložky, nity, hmoždínky, kotvy a pod.

Činnosť firmy bola postupne rozšírená o vývoj spojovacích prvkov s vyššími úžitnými vlastnosťami.

Obchodná stratégia:

Prístup k významným domácim a zahraničným výrobcom a dodávateľom prvkov pre mechanické spájanie umožňuje ponúknuť zákazníkom optimálnu variantu, ktorá predstavuje symbiózu ceny a kvality pri zohľadnení moderných poznatkov z teórie montáže a logistiky. Skúsený team odborníkov v spolupráci s renomovanými teoretickými pracoviskami je pripravený poskytnúť zákazníkom know how pri návrhu konštrukčných uzlov so skrutkovými spojmi a voľbe racionálnych metód montáže, čo spolu s ponukou kvalitného spojovacieho materiálu tvorí základné piliere obchodnej stratégie spoločnosti. Firma FERODOM, s.r.o. vydáva okrem klasických katalógov aj jednoúčelové publikácie k aktuálnym témam modernej techniky mechanického spájania.

Firemná filozofia Just the Best:

„ …dnes už nestačí rutinne, just in time dodávať tony železa. Zákazník potrebuje niečo viac. Plným právom očakáva práve to najlepšie riešenie, t.j. správnu filozofiu pre svoju produkciu. Rád deleguje túto činnosť na niekoho iného, aby sa mohol koncentrovať na vlastný výrobok.

Systém Just the best značí prechod na kvalitatívne vyššiu úroveň spolupráce, z logistickej na logickú. Just the best značí interaktívnu spoluprácu, najlepšie už v štádiu tvorby výkresovej dokumentácie. Je to totálny transfer know how zákazníkovi, za ktorý platí tou najtvrdšou menou na svete – dôverou.“

Jozef Dominik

 

certifikát EN ISO 9001:2008 – 2015

 

Jubilejný Ferodom

Jubileum 20 Ferodom

Tak stojí v kalendári,
že už dvadsať liet
na oblohe žiari
hviezda, akej roveň niet.

Hej, už dvadsať liet
opakujem znovu:
„Oplatí sa zrieť
hviezdu Supernovu“.

Saturn, Pluto, Andromeda?
Márna vaša snaha.
Je mi ľúto, no zatajiť sa nedá
Komu patrí Mliečna dráha.

Ani pyšná Venuša netuší,
čo Jupiter už hlási.
Inej to viac sluší,
iná je kráľovnou krásy.

Nuž milá Venuša,
už si z kola von.
Tuš primáša
patrí hviezde Ferodom

 

Ferodom spája 2020 – sk

« späť

aktualizácia: 21.01.2020 | počet zobrazení: 45026

FERODOM, s.r.o. Všetky práva vyhradené © 2009 - 2024
Realizácia: K3 GROUP, s.r.o.